Check4ID Age Keycodes nu ook beschikbaar voor Nederlandse en Belgische gemeenten

Op verzoek van tal van gemeenten hebben wij het uitgifte systeem voor keycodes, waarmee men de Check4ID Age app zelf kan uitgeven, breder beschikbaar gemaakt. Hiermee lossen wij de logistieke en controle problemen van de gemeenten op.

Voor NIX18 (Trimbos) en KHN welke, de Check4ID Age app, tijdens de NIXzonderID actie weken wilden gebruiken werd begin 2023 een “Keycode Uitgifte Systeem” door ons ontwikkeld. Hiermee kan men zelf bepalen wie gebruik kan maken van de Check4ID Age app met aangepaste looptijden van het abonnement.

Onlangs is dit “Keycode Uitgifte Systeem” door ons uitgebreid, zodat meerdere partijen er gebruik van kunnen maken.

Geef de partij die u wilt ondersteunen een Keycode

Met de Keycode kan een gebruiker zelf het tijdelijke door u uitgegeven Check4ID Age abonnement activeren.

De gebruiker ziet dat u de uitgevende partij bent, welk type abonnement en de looptijd daarvan. En behoeft alleen de naam, email en wachtwoord in te voeren.

Het ingevoerde email adres en wachtwoord zijn tevens de inlog gegevens voor de Check4ID Age app, welke men kan downloaden uit de Google Play Store of Apple APP Store.

Na invoering van de gegevens is het abonnement van Check4ID Age actief en kan men deze app direct gebruiken voor de leeftijdscontrole.

De Keycode is u behulpzaam bij het reduceren van uw logistieke en administratieve werkzaamheden!

Meer informatie

Neem voor meer informatie over de Keycodes contact met ons op.

Dit zal sluiten in 20 seconden